У Дніпрі чергову сесії міської ради VII скликання почали 25 березня на свіжому повітрі. На засідання зібралися 48 депутатів. Частина з них були в масках, але більшість – без. Стільці для депутатів були розставлені на відстані близько 1,5 метра один від одного.

«На фото стільці депутатів міськради на парковці у дворі. Готуємося до сесії. Дотримуємося дистанції. Депутати Верховної Ради, вам, до речі, теж не завадило б зібратися. Місцеве самоврядування чекає змін в бюджет, податковий кодекс і фінансової допомоги. Беріть технологію на замітку», — написав міський голова Борис Філатов, опублікувавши фото.

З огляду на постанову Кабінету міністрів про загальнонаціональний карантин депутати ухвалили рішення про зміну регламенту проведення сесії, аби потім продовжити у форматі відеоконференції. Відтак після перерви вони розійшлися по своїх робочих місця і далі голосували у режимі онлайн за допомогою програми для відеозв'язку ZOOM.

За останніми даними, у світі офіційно зареєстрували 422 989 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2, 18 915 смертей та 108 578 випадків, коли пацієнти успішно одужали.

В Україні станом на ранок 25 березня зафіксували 113 випадків коронавірусної хвороби Covid-19: у Чернівецькій області виявлено 38 випадків, у Києві — 31 випадок, у Київській області — 22, Івано-Франківській — 5, Тернопільській — 4, у Дніпропетровській, Запорізькій, Львівській — по 2, Житомирській — 2, у Волинській, Донецькій, Луганській, Одеській та Черкаській областях — по 1 випадку.

Наразі зафіксували 4 летальні випадки — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській. Одна людина одужала.

Поділитись: