Так звана «ДНР» замовчує перший летальний випадок від коронавірусу на окупованій Донеччині.

Про це повідомили в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

У відомстві нагадали, що окупаційна влада «ДНР» визнала факт інфікування коронавірусом шістьох людей. Але замовчує летальний випадок.

«За наявною інформацією, 4 квітня у Центральній районній лікарні м. Амвросіївка помер громадянин, інфікований коронавірусом. Цей факт замовчується, відповідна медична документація вилучена», — йдеться у повідомленні.

МінТОТ наголошує, що цивільне населення окупованих територій позбавлене належної медичної допомоги.

Водночас у Міжнародному комітеті Червоного Хреста заявили, що вже до кінця поточного тижня організація планує направити на Донбас нову партію гуманітарної допомоги, зокрема й для боротьби з коронавірусом.

«Вантаж міститиме тести для виявлення коронавірусу, апарати штучної вентиляції легенів, маски, рукавички та інше. При цьому, за даними МКЧХ, з боку окупаційних адміністрацій запит на гуманітарну допомогу, як і раніше, не надходив», — зазначили у відомстві.

Також у МінТОТ заявили, що окупаційна влада Криму замовчує реальну кількість інфікованих коронавірусом на півострові. Так, офіційні дані «влади» Криму — 22 випадки зараження, а також ще 5 у Севастополі. 7 тисяч людей перебувають під різними типами спостереження через підозри інфікування.

Нагадаємо, станом на ранок 7 квітня в Україні зафіксували 1462 випадки інфікування коронавірусом, 45 людей померли.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: