Представник Нідерландів Дункан Лоуренс
Фото:

Thomas Hanses/eurovision

У гранд-фіналі Євробачення-2019, який відбувся у ізраїльському місті Тель-Авів, перемогу здобув представник Нідерландів Дункан Лоуренс.

За результатами голосування Лоуренс набрав 492 бали.

Друге місце займає Mahmood із Італії з 465 балів. А третя сходинка дісталась росіянину Сергію Лазарєву із 369 балами.

Судді віддали перевагу представнику Швеції Джону Лундвіку.

Загалом, за результатами двох півфіналів Євробачення до фінальної частини конкурсу пройшли 20 країн, а саме: Північна Македонія, Нідерланди, Албанія, Швеція, Росія, Азербайджан, Данія, Норвегія, Швейцарія та Мальта, Греція, Білорусь, Сербія, Кіпр, Естонія, Чехія, Австралія, Ісландія, Сан-Маріно та Словенія.

Водночас, у фіналі цьогоріч виступав Ізраїль як країна, представниця якої перемогла минулого року.

Крім того, на сцену Євробачення вийшли постійні учасники конкурсу — Італія, Франція, Іспанія, Німеччина, Велика Британія

Україна цьогоріч не брала участі в Євробаченні.

Фото:

Eurovision 2019 Grand Final results (© EBU)

Нагадаємо, Національна суспільна телерадіокомпанія України 27 лютого ухвалила рішення, згідно з яким Україна не братиме участі в пісенному конкурсі Євробачення у 2019 році.

У НСТУ вказали, що після відмови MARUV як переможниці нацвідбору був альтернативний варіант — Суспільне могло обрати будь-якого виконавця не з-поміж учасників відбору. Утім вирішили запропонувати учасникам, які посіли друге та третє місця.

Freedom Jazz та Kazka відмовилися від участі в Євробаченні-2019. А гурт, який посів 4 місце — Brunettes Shoot Blondes, заявив, що не поїде, якщо їм запропонують. Після інциденту в уряді запропонували змінити правила відбору на Євробачення.

Минулого, 2018-го року, у конкурсі перемогла співачка Netta.

Поділитись: