Фонд державного майна очікує на затвердження урядом переліку інвестиційних радників великих держаних компаній на найближчому засіданні, яке відбудеться 24 липня.

Про це повідомив голова Фонду держмайна Віталій Трубаров.

За його словами, перелік інвестиційних радників Фонд держмайна направив до Міністерства юстиції та Міністерства економічного розвитку та торгівлі ще 8 липня, а рішення про затвердження радників мали ухвалити до 11 липня.

«Ми вже надто багато втратили часу на нікчемні судові позови і засідання. Фактично на рік зупинено приватизацію таких важливих підприємств, як ОПЗ, «Вугільна компанія «Краснолиманська», «Завод «Електроважмаш», «Об‘єднана гірничо-хімічна компанія», «Індар», — повідомив Трубаров.

За його словами, відібрані інвестиційні радники вже готові до роботи з підготовки об'єктів великої приватизації до продажу.

21 червня голова Фонду державного майна звернувся до Зеленського з проханням сприяти відновленню великої приватизації, яка наразі не відбувається через судову тяганину.

Раніше стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Фонду держмайна продавати контрольний пакет акцій Центренерго, а Господарський суд — Президент-готель. Обидві компанії перебувають у переліку великої приватизації.

10 липня Верховний суд розблокував проведення великої приватизації.

Раніше уряд виключив з переліку «великої» приватизації Турбоатом та Херсонську, Дніпровську, Криворізьку та Сєвєродонецьку теплоелектроцентралі.

Поділитись: