У партії «Голос» готові пропонувати лідера політсили музиканта Святослава Вакарчука на посаду прем'єр-міністра України, але вважають, що потрібно визначитися з тим, хто буде формувати уряд.

Про це заявила глава виборчого штабу і другий номер списку партії Юлія Клименко, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«На прем'єр-міністра готові пропонувати, але питання — хто буде формувати уряд. Давайте дочекаємося остаточних результатів, і тоді будемо вести конкретні розмови», — сказала вона.

Водночас, вона зазначила, що прем'єрство Вакарчука не є самоціллю і не буде умовою входження в коаліцію.

«Так як та партія, яка виграє, повинна нести повну відповідальність, в тому числі і за прем'єр-міністра», — додала Клименко.

Вона також зазначила, що поки між партіями «Слуга народу» та «Голос» не було ніяких переговорів.

«Ми не будемо ділити міністерства за партійними квотами. Ми хочемо делегувати людей, експертів за напрямками, які у нас є. Ми не будемо наполягати на тому, щоб наша людина очолював міністерство. Все буде залежати з одного боку від коаліційної угоди, а з іншого, ми не погодимося на політичного міністра без досвіду та експертизи у відповідній сфері», — додала Клименко.

Щодо себе, Клименко зазначила, що готова залишитися як депутатом в парламенті, так і перейти у виконавчу владу, в залежності від партійної доцільності.

Загалом явка на дострокових виборах у Верховну Раду за даними з усіх 199 округів склала 49,84%.

Нагадаємо, згідно з національним екзит-полом, у Раду проходять 5 партій: «Слуга народу», «Опозиційна платформа — за життя», «Європейська солідарність», «Батьківщина» та «Голос». «Сила і честь» із 4,3% перебуває на межі 5-відсоткового бар’єру.

Крім того, ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: