У Грузії з 31 березня до закінчення надзвичайного стану, 21 квітня, заборонили роботу всіх об'єктів де5 продаються алкогольні напої.

Про це йдеться у постанові уряду про заходи щодо запобігання поширенню нового коронавірусу.

Так, в уряді заявили, що на час дії надзвичайного стану забороняється функціонування об'єктів реалізації спиртних напоїв та пива, а також вина та інших алкогольних напоїв виноградного походження.

Протягом дії режиму надзвичайного стану, діяльність ресторанів, об'єктів громадського харчування, зокрема, працюючих при підприємствах та організаціях, допускається тільки обслуговуванням з доставкою на місце або вивезенням продукту транспортним засобом без допуску споживача в реалізаційний простір.

За останніми даними, у Грузії виявлено 110 випадків зараження коронавірусом SARS-CoV-2, 21 людина одужала.

Раніше повідомлялось, що для протидії поширенню коронавірусу Грузія заборонила пасажирські перевезення залізничними шляхами.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

У світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 803 537. Більшість заражених зафіксували у США — 164 665.

Станом на ранок 31 березня в Україні зафіксували 549 випадків зараження коронавірусом. Відомо про 13 смертей, пов'язаних з коронавірусом, та 8 пацієнтів, які успішно одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: