Президент Росії Володимир Путін та лікар Денис Проценко в лікарні Комунарці, 24 березня 2020 року
Фото:

Сайт президента РФ

У головного лікаря Дениса Проценка з лікарні №40 у селищі Комунарка, яке є частиною Москви, виявили коронавірус. Тиждень тому він провів президенту РФ Володимиру Путіну екскурсію закладом та потиснув руку.

Про це повідомив сам лікар.

«Так, у мене позитивний тест на коронавірус, але я почуваюся достатньо добре. Ізолювався у своєму кабінеті, де є всі умови для дистанційної роботи, управління та телемедичних консультацій», — зазначив Проценко.

24 березня Володимир Путін відвідував лікарню. Тоді Проценко провів президенту екскурсію та потиснув йому руку. І Путін, і Проценко були без масок та рукавичок.

Речника Путіна Дмитро Пєсков заявив, що президент РФ регулярно тестується на коронавірус і сказав, що з ним усе нормально.

Нагадаємо, в Адміністрації президента РФ Володимира Путіна в одного зі співробітників підтвердили зараження коронавірусом. Пєсков запевнив, що ця людина не контактувала з самим Путіним.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними, у світі кількість інфікованих коронавірусом зросла до 803 537. Померли 39 040 пацієнтів. Одужати вдалося 172 426 людям. У Росії зафіксовано 2 337 випадків інфікування.

Поділитись: