У Міжнародному аеропорту Харкова літак з евакуйованими з Уханя розмістять на ізольованій стоянці.

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Він зазначив, що паспортний контроль та митні формальності буду виконувати біля трапу літака.

Прем'єр також закликав не піддаватися на провокації та не панікувати.

Нагадаємо, літак авіакомпанії SkyUp з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями зранку 20 лютого приземлився в аеропорту «Бориспіль» на дозаправлення, далі він вирушить до Харкова.

На борту перебувають 45 українців та 27 іноземців, а також екіпаж та лікарі. Зазначається, що всі здорові.

З аеропорту евакуйованих на транспорті Державної служби з надзвичайних ситуацій та під охороною поліції відвезуть до медичного центру «Нові Санжари» на Полтавщині. Там вони пробудуть на обсервації 14 днів. Медичний центр буде повністю ізольований та переведений «на суворий режим бактеріологічної безпеки».

Втім жителі Нових Санжар вийшли на мітинг проти розміщення евакуйованих у їхньому медичному центрі. У протестувальників сталися сутички з поліцією. Правоохоронці закликали до спокою та встановили понад 10 найагресивніших людей, з якими провели роз'яснювальні бесіди.

За останніми даними, загальна кількість інфікованих китайським коронавірусом зросла до 75 725, більшість випадків зафіксували на материковому Китаї. Відомо про 2 128 летальних випадків, більшість із них на материковому Китаї. По одному летальному випадку в Японії, Гонконгу, Франції, на Тайвані та Філіппінах, по два — в Ірані та на Diamond Princess. Водночас вилікувались 16 353 людей.

Поділитись: