У Харкові націоналісти влаштували акцію біля будівлі, де має відбутися з’їзд партії Кернеса і Труханова
Фото:

Вікторія Рощина/Громадське

Біля Палацу спорту у Харкові, де має відбутися з’їзд партії «Довіряй ділам» (партія очільників Харкова Геннадія Кернеса та Одеси Геннадія Труханова) представники націоналістичних організацій та інші мітингувальники влаштували акцію протесту.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського з місця події.

Загалом на акцію зібралися близько тисячі людей.

За словами організаторів, вони хочуть нагадати людям, що у 2013-2014 році очільники партії займали проросійську позицію.

На місці присутні представники осередків партій «Національний корпус» та «Демократична сокира», націоналістичних організацій «Фрайкор», «Нацдружини» «Правий сектор», «Світанок», ГО «Харківський антикорупційний центр», «Антикорупційна Рада», ГО «Інформаційно-аналітичний центр Євро Харків».

До будівлі прямувало багато «бюджетників», зокрема вчителів та вихователів. Більшість відмовлялися говорити, лише деякі сказали, що підтримують Кернеса і прийшли добровільно.

Активісти «побудували» коридор ганьби біля входу. Там розлили червону фарбу, аби люди, які йдуть у будівлю, проходили через неї і лишали криваві сліди на макеті карти України, який розстелили протестувальники.

Також біля входу виставили фото загиблих учасників бойових дій на Донбасі.

Нагадаємо, 20 травня Кернес підтвердив, що піде з Трухановим на парламентські вибори. Але крісла мерів вони не залишать. Раніше Lb.ua повідомило про створення умовної «партії мерів», яка розраховуватиме на медіапідтримку холдингу олігарха Ігоря Коломойського «1+1 медіа».

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський під час інавгурації оголосив про розпуск Верховної Ради. Позачергові вибори мають відбутися 21 липня.

Поділитись: