Міськголови Харкова і Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов домовилися про створення нової політичної сили — умовної «партії мерів» — з якою планують піти на парламентські вибори.

Про це повідомляє Lb.ua з посиланням на власні джерела.

За словами співрозмовника видання, ця партія розраховуватиме на електорат південного сходу України. Очікується, що список партії очолить Кернес.

Представники майбутньої «партії мерів» розраховують на медіапідтримку холдингу олігарха Ігоря Коломойського «1+1 медіа».

«Я підтверджую, що переговори були. І не тільки з Трухановим. Але конкретики поки немає. На даному етапі йдеться про те, що об'єднуються мери, а технічні деталі уточнимо пізніше», — сказав у коментарі виданню Кернес.

Труханов також підтвердив цю інформацію.

«Ми з Кернесом знаємо один одного давно, а муніципальні депутати наших міст мають безліч спільних проектів, тісно співпрацюють. Абсолютно закономірно, що, спираючись на таку базу, ми задумалися про те, аби далі просувати позитиви, напрацьовані в наших містах», — сказав він.

Раніше президент Володимир Зеленський оголосив про розпуск Верховної Ради.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, партії обраного президента Володимира Зеленського та кума Путіна Віктора Медведчука мають більше підтримки, ніж сили Порошенка і Тимошенко.

Найбільше українці хочуть бачити прем’єром Юлію Тимошенко, Ігоря Смешка та Юрія Бойка.

Чергові парламентські вибори в Україні мають відбутися 27 жовтня.

Поділитись: