Учні 13 шкіл, постачальником теплоносіїв яких є Херсонська ТЕЦ, йдуть на вимушені канікули.

У Херсоні 13 листопада через відсутність центрального теплопостачання тимчасово закрили школи.

«Виконання у повному обсязі навчальних планів і програм відбудеться шляхом ущільнення програмового матеріалу у школах № 4, 7, 28, 29, 31, 32, 33, 36, 48, 53, Фізико-технічному ліцеї, Центрі освіти молоді, спец. школі №1», — зазначили в міськраді.

Дитячі садки в місті працюватимуть у звичайному режимі. Там, у ігрових та спальних кімнатах встановлять обігрівачі.

«Діти, які не відвідуватимуть дитячі садки у період відсутності центрального теплопостачання, вважатимуться відсутніми з поважних причин», — ідеться у повідомленні.

Херсонська ТЕЦ станом на 13 листопада не надала тепло до закладів освіти міста. Там Громадському заявили, що Нафтогаз не

надав ліміти на теплопостачання і тому котли не працюють. Опалення немає по всьому місту.

Централізоване теплопостачання станом на 13 листопада також відсутнє у Шепетівці Хмельницької області та у місті Сміла Черкаської області. Там також припинили навчання.

12 листопада у Кривому Розі містяни підпалили шини під офісом «Криворіжгаз» через відсутність опалення. Та вже наступного дня в місті запрацювали всі котельні. Через відсутність опалення поліція відкрила кримінальне провадження. Нафтогаз звинуватив облгаз, який контролює український олігарх Дмитро Фірташ, у зриві опалювального сезону в Кривому Розі.


Поділитись: