Політика

У Грузії Саакашвілі можуть звинуватити у підготовці перевороту

27 серпня, 2017 10:34
Політика/У Грузії Саакашвілі можуть звинуватити у підготовці перевороту
Зберегти
Вигляд
Саакашвілі також вважає, таке звинувачення дасть українським силовикам «правові основи» для його затримання та екстрадиції

Колишній президент Грузії та екс-голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі може стати фігурантом справи про підготовку державного перевороту в Грузії у 2015 році.

Такі припущення роблять опозиціонері, які були членами команди Саакашвілі, а також керівник грузинського телеканалу «Руставі-2» Ніка Гварамія, повідомлялось в ефірі каналу.

Так, напередодні Гварамія і один з лідерів «Європейської Грузії» Гіга Бокерія були викликані на допит до Служби держбезпеки Грузії щодо цієї справи.

Сам Саакашвілі також вважає, що влада планує звинуватити його у підготовці перевороту в Грузії, для того, щоб в українських силовиків були «правові основи» для його затримання та екстрадиції, якщо він прибуде до України.

«Вони (грузинська влада – ред.) обіцяли Порошенку (президенту України – ред.), що що висунуть звинувачення до 10 вересня», – написав Саакашвілі.

Раніше він заявив, що 10 вересня приїде в Україну з Польщі.

Нагадаємо, 26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства.

З офіційної інформації — лише повідомлення Державної міграційної служби: громадянство Саакашвілі припинили тому, що він подав неправдиву інформацію.

Також повідомлялося, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини