Китайська компанія Huawei назвала пріоритетом на 2020 рік виживання фірми. Причиною цього стали низькі продажі компанії за рік через американські санкції.

Про це повідомило Bloomberg.

Продажі Huawei зросли на 18% до 850 мільярдів юанів — близько 120 мільярдів доларів. Утім, темпи зростання скоротилися в другій половині 2019 року.

«Виживання стане нашим першочерговим завданням. Ми не будемо рости так швидко, як у першій половині 2019 року», — сказав глава правління компанії Ерік Сюй.

Сюй також додав, що у наступному році планують скоротити 10% найменш ефективних співробітників. Деякі підрозділи об'єднають, а працівників можуть перевести до інших відділів.

Нагадаємо, 16 травня президент США Дональд Трамп оголосив у США надзвичайний стан через загрози безпеці комп’ютерної системи, а компанія Huawei потрапила у чорний список. За даними ЦРУ, китайського гіганта Huawei фінансує китайська розвідка, армія і комісія з нацбезпеки Комуністичної партії. Водночас компанія Huawei заявила, що її робота не є загрозою і каже, що вона є незалежною від китайського уряду.

Поділитись: