Світ

У Канаді 61-річного чоловіка засудили за шлюб з 24 дружинами

29 червня, 2018 10:19
Світ/У Канаді 61-річного чоловіка засудили за шлюб з 24 дружинами
Зберегти
Вигляд
У Канаді суд виніс вирок 61-річному Вінстону Блекмору через перебування у шлюбі з 24 дружинами. Водночас чоловіка не ув'язнили, а відправили під домашній арешт

У Канаді суд виніс вирок 61-річному Вінстону Блекмору через перебування у шлюбі з 24 дружинами. Водночас чоловіка не ув'язнили, а відправили під домашній арешт.

Про це повідомляє видання Daily Mail.

Верховний суд провінції Британська Колумбія засудив Блекмора до 6-місячного домашнього арешту, в рамках якого він зможе ходити на роботу і звертатися до лікаря в разі потреби. Крім того, його зобов'язали виконати 150 годин громадських робіт.

Його зятю, Джеймсу Олеру, якого також визнали винним багатожонстві, обрали аналогічний запобіжний захід, однак тільки на 3 місяці. Також Олера зобов'язали виконати 75 годин громадських робіт.

Обвинувачені, окрім іншого, зобов'язані упродовж року регулярно відмічатися у поліцейському відділку.

Обох чоловіків у липні 2017 року визнали винним в одруженні на багатьох жінках. Зокрема, Блекмора — у шлюбі з 24 дружинами, а його зятя Олера — з 5 жінками.

Суддя Верховного суду зазначила, що виносить вироки попри те, що обидва чоловіки «працьовиті і в іншому дотримуються закону».

Однак, за її словами, вона не могла їх помилувати, оскільки деякі з дружин були неповнолітні на момент укладення шлюбу.

Крім того, повідомляється, що у Блекмора 149 дітей.

У минулому чоловіки були єпископами Фундаменталістської церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, прихожани якої відомі як мормони. Олер і Блекмор мешкають у поселенні Баунтіфул — громаді, заснованій у 1946 році, яка об'єднує 1,5 тисячі прихильників полігамії. 

Нагадаємо, нещодавно у Туркменістані заборонили багатожонство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Багатожонство за суспільною згодою — як укладають полігамні шлюби в Азербайджані

Більше про:
# шлюб
# Канада
Пов`язані новини