УКРАЇНА

У Харкові невідомі в протигазах напали на офіс ЛГБТ-спільноти

5 липня, 2018 10:33
УКРАЇНА/У Харкові невідомі в протигазах напали на офіс ЛГБТ-спільноти
Зберегти
Вигляд
lead
У Харкові невідомі в протигазах напали на офіс ПрайдХабу, що знаходиться у провулку Подільському.

У Харкові невідомі в протигазах напали на офіс ПрайдХабу, що знаходиться у провулку Подільському.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Харківській області.

«За попередніми даними, невідомі в протигазах увірвалися в приміщення, кинули димову шашку і розпорошили речовину з газових балончиків. Також вони пошкодили майно організації», — йдеться у повідомленні.

Інформація про подію надійшла до Основ’янського відділу поліції міста близько 21:00 4 липня.

Співробітники поліції, що виїхали на місце події, оглянули місце події, вилучили корпус гранати і 2 порожні газові балончики. Усі речові докази направили на експертне дослідження.

Поліція розпочала кримінальне провадження за статтею «хуліганство».

У Києві 17 червня відбувся Марш рівності «КиївПрайд — 2018».  Правоохоронці повідомляли, що участь у «КиївПрайді-2018» взяли 3,5 тисячі учасників.

Зранку, перед проведенням Маршу група людей намагалася перекрити шляхи проведення заходу. Сталися сутички між поліцією та учасниками акції, які ночували в центрі міста, «щоб висловити свій протест». 

Повідомлялося, що затримали загалом 57 людей, 5 правоохоронців постраждали. Ввечері 17 червня столична поліція відпустила усіх затриманих під час Маршу рівності.

Експерт Інституту соцдосліджень в ефірі Громадського заявив, що дії поліції щодо противників «Київпрайду» були недоцільні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Усі рівні, усі різні»: як пройшов «КиївПрайд-2018» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти