УКРАЇНА

У Харкові очікують на відновлення тепла в будинках до опівдня 26 лютого — міська влада

25 лютого, 2018 23:17
УКРАЇНА/У Харкові очікують на відновлення тепла в будинках до опівдня 26 лютого — міська влада
Зберегти
Вигляд
У Харкові очікують, що теплопостачання в будинках та комунальних закладах відновлять до опівдня 26 лютого.

У Харкові очікують, що теплопостачання в будинках та комунальних закладах відновлять до опівдня 26 лютого.

Про це в коментарі «Радіо Свобода» повідомив перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

«Що стосується Індустріального району, то ви знаєте, що вже йде запуск, школи підключені, дитячий садок підключений. Поступово вмикається житловий фонд і, я думаю, що якщо все піде саме так, як ми плануємо, то вже завтра до полудня 81 житловий будинок буде з теплом», – сказав він.

За його словами, комунальні служби визначили місце пориву на тепломагістралі і у найближчі години повністю замінять частину труби.

Міська влада Хароква не планує припиняти навчальний процес у школах та дитячих садках.

Нагадаємо, у Харкові вранці 25 лютого сталась аварія на теплотрасі, внаслідок чого без опалення залишилися 144 будинки та об'єкти соціальної інфраструктури.

Віце-прем'єр Зубко заявляв, що станом на 16:00 25 лютого у Харкові через аварію на тепломережі без централізованого теплопостачання залишаються 97 об’єктів: 81 багатоквартирний будинок; 5 медичних закладів; 5 дитячих садків; 2 позашкільні заклади та 4 школи

Пов`язані новини
Життя
30 жовтня 2018
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків
У Києві без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків. У Департаменті житлово-комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації заявили, що будинки залишились без опалення через пошкодження теплових мереж. «Станом на 30 жовтня комунальне підприємство «Київтеплоенерго» подало теплоносій на усі будинки, що обслуговуються комунальними житлово-експлуатаційними дільницями. У зв’язку із пошкодженням теплових мереж, що виникли у процесі подачі теплоносія, тимчасово без теплопостачання залишаються 4% житлових будинків», — йдеться в повідомленні. «Тимчасова відсутність послуг гарячого водопостачання або опалення може бути спричинена аварійними ситуаціями», — додали в КМДА. Будинки ОСББ, ЖБК, відомчі та інвестиційні підключили на 65%, зазначили в КМДА, оскільки тепло туди подається за індивідуальними заявками, тобто за їхнім власним рішенням. Нагадаємо, після поновлення подачі гарячої води в Києві прорвало 300 труб. 19 жовтня в КМДА зазначили, що в Києві 80% труб у аварійному стані.
Перевірено
Зберегти