У Китаї зафіксували другу смерть від нового вірусу, що нагадує пневмонію.

Про це повідомляє BBC із посиланням на місцевих чиновників.

Кажуть, другу смерть зафіксували у східному місті Ухань, де у грудні спостерігали спалах цього досі невідомого вірусу. За непідтвердженими даними, жертві було 69 років.

Захворювання ідентифікували як коронавірус, який може спричинити хвороби, починаючи від звичайної застуди до потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС), унаслідок якого у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили у 60 людей у Китаї. Крім того, його виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Ухані, а також у мешканця Японії, який також навідувався до Ухані.

9 січня стало відомо про смерть першого пацієнта, у якого виявили вірус. Однак точна причина його смерті наразі невідома, адже окрім вірусу, в нього також діагностували пухлину черевної порожнини й хронічне захворювання печінки.

Поділитись: