У Китаї вперше з січня не зафіксували жодної смерті від коронавірусу. А всі нові випадки інфікування у людей, які повернулись з-за кордону.

Про це повідомила Національна комісія з охорони здоров'я в Китаї.

Так, 6 квітня у Китаї зафіксували 32 нові випадки — усі з-за кордону, 5 квітня було 39 нових випадків.

У провінції Хубей, яка була епіцентром коронавірусу, за минулу добу не зафіксували жодного нового інфікованого чи пацієнта з підозрою. У провінції залишається 518 хворих на Covid-19, 515 — у місті Ухань.

Раніше Китай закрив кордони для іноземців, зокрема для тих, хто має візу чи посвідку на проживання. Влада країни зменшила кількість міжнародних авіарейсів: китайські та іноземні авіаперевізники можуть здійснювати лише один міжнародний рейс на тиждень.

Як пише BBC, у середу, 8 квітня, влада Уханя планує дозволити людям виїжджати з міста. Ухань, в якому проживає 11 мільйонів людей, закрили на карантин 23 січня. Наразі у місті вже частково відновили роботу метро, а у провінції Хубей відкрили аеропорти.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За останніми даними МОЗ, станом на ранок 7 квітня в Україні зафіксували 1462 випадки інфікування коронавірусом, з них 45 людей померли, а 28 — вже одужали.

Станом на ранок 7 квітня у світі зареєстрували вже 1 347 235 випадків інфікування коронавірусом. З них 286 234 одужали, а 74 767 померли.

Поділитись: