У Дарницькому будинку-інтернаті для дівчат підтвердили захворювання коронавірусною хворобою у 81 людини: 53 вихованок і 28 працівників.

Про це на терміновому онлайнбрифінгу повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, загалом протестували 182 людей, в лікарні госпіталізували трьох працівників, решта перебуває на самоізоляції вдома, під контролем лікарів. Вихованки інтернату перебувають у задовільному стані.

Вірус занесла молодша медсестра однієї з груп інтернату, додав Кличко: «Зазначу, що такі інтернати працюють у закритому режимі. Крім персоналу, їх ніхто не відвідує».

Наразі заклад закритий, там проводиться дезінфекція.

Кличко також оголосив про перевірки вихованців та персоналу Святошинського будинку-інтернату для хлопчиків, двох міських закладів для людей похилого віку та чотирьох спеціалізованих закладів для жінок та чоловіків.

Напередодні Київська міська державна адміністрація анонсувала онлайнбрифінг міського голови «про нове вогнище захворювання на коронавірус у столиці».

Раніше повідомлялося, що в Києві на ранок 15 травня всього 2068 людей мають чи мали коронавірусну хворобу, з них 200 одужали. За попередню добу COVID-19 виявили в 43 людей, одужали 11.

В Україні з початку епідемії вже підтвердили 17 330 випадків інфікування коронавірусом. Загалом 4 473 пацієнти вже одужали від коронавірусного захворювання, а 476 — померли від ускладнень.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: