Життя / Соціальний захист

У Києві вдруге затримали росіянина Сайнароєва — адвокатка

Громадське
Життя/Соціальний захист/У Києві вдруге затримали росіянина Сайнароєва — адвокатка
Зберегти
Вигляд
У Києві вдруге затримали громадянина Росії, уродженця республіки Інгушетія Салмана Сайнароєва. Він був знайомий із громадянином РФ Тимуром Тумгоєвим, якого Україна екстрадувала до Росії через звинувачення у причетності до угруповання «Ісламська держава».

Про це Громадському повідомила його адвокатка Злата Симоненко.

Вона зазначила, що зранку 22 жовтня Сайнароєву зателефонувала слідча та запросила прийти отримати кошти, які в нього вилучили про затриманні 10 жовтня.

«Він вийшов з дому і його просто біля його дому затримали», — сказала адвокатка.

Затримали його за підозрою у скоєнні розбою та умисному вбивстві.

Салман Сайнароєв у відділку поліції, Київ, 22 жовтня 2018 року   
Адвокатка Сайнароєва Злата Симоненко

10 жовтня в Києві вперше поліція затримала громадянина Росії, уродженця республіки Інгушетія Салмана Сайнароєва, але потім його відпустили. Сайнароєв був знайомий із громадянином РФ Тимуром Тумгоєвим, якого Україна екстрадувала до Росії через звинувачення у причетності до угруповання «Ісламська держава».

За інформацією видання «Заборона», Салман брав участь у війні на Донбасі в складі добровольчого батальйону імені Шейха Мансура.

Саме в цьому батальйоні воював Тимур Тумгоєв, якого 12 вересня цього року Генпрокуратура екстрадувала на запит російської ФСБ.

За словами адвокатки, Сайнароєв товаришував із Тумгоєвим, а також брав участь в акції з вимогою не екстрадувати його до Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Україна видала ФСБ росіянина Тумгоєва: що відомо

Пов`язані новини