Станом на 12 годину 26 березня у Києві зафіксували вже 40 випадків інфікування коронавірусом.

Про це повідомив міський голова Віталій Кличко під час брифінгу.

«У столиці за вчорашній вечір та сьогоднішні ранок кількість осіб, що захворіли на коронавірус, збільшилася вже до 40. Сьогодні ми отримали від лабораторного центру МОЗ України ще 6 лабораторно підтверджених випадків. Захворіла одна жінка 35 років та п’ятеро чоловіків віком від 28 до 70 років. Четверо пацієнтів ізольовані до Олександрівської лікарні, один перебуває вдома на ізоляції. Один 70-річний військовослужбовець – у військовому госпіталі», — розповів він.

Кличко додав, що на сьогодні експрес-тестами й лабораторними дослідженнями протестовано 1 437 киян. Київський міський лабораторний центр МОЗ України перевіряє на підтвердження чи спростування діагнозу на коронавірус ще понад 30 зразків.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні, за офіційними даними, зафіксовано 156 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: