Серед служителів Києво-Печерської лаври вже друга смерть від початку спалаху COVID-19.

Так, 12 квітня помер 47-річний ієродиякон Наум, якого госпіталізували з Києво-Печерської лаври в Олександрівську лікарню Києва.

Про це у коментарі hromadske повідомив митрополит Української православної церкви Московського патріархату Климент.

«Монах, який помер учора, потрапив у лікарню в досить складному стані, тому що в ньому було багато сукупних захворювань. Але йому двічі робили діагностику на коронавірус і двічі тести показали негативний результат», — розповів він.

Також Климент розповів про стан намісника храму, митрополита Павла, який перебуває в Олександрівській лікарні.

«Я з ним розмовляв по телефону, він почувався нормально, більше інформації не маю», — сказав Климент, додавши, що не знає про результати тесту митрополита на коронавірус.

Нагадаємо, 12 квітня помер ще 73-річний архімандрит Нектарій. Причини смерті у лаврі не вказують.

З 13 квітня Києво-Печерську лавру закрили на карантин, оскільки там понад 90 інфікованих на коронавірус.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Раніше стало відомо, що братію Києво-Печерської лаври протестували на наявність COVID-19. Зокрема, тест зробили і намісникові Лаври митрополитові Павлу. У чотирьох служителів діагностували коронавірус.

Перед тим, Києво-Печерська лавра фактично закликала вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу. Однак врешті УПЦ МП вирішила на час карантину проводити богослужіння у Києво-Печерській лаврі в закритому режимі.

Поділитись: