Майже порожнє подвір'я у Києво-Печерській лаврі в Києві, 31 березня 2020 року. Вірян і туристів поменшало з початком карантину, введеного через пандемію коронавіруса
Фото:

EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

У Києво-Печерській лаврі за добу зафіксували 63 випадки зараження коронавірусом SARS-CoV-2, відтак її закривають на карантин.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, таке рішення ухвалила комісія з надзвичайних ситуацій столиці. Міський голова також закликав правоохоронців проконтролювати дотримання цього рішення.

«Із 79 випадків захворювання, зареєстрованих за минулу добу, 63 — у Києво-Печерській лаврі», — сказав Кличко. 

За його словами, 13 квітня до Лаври направлять мобільні рентгени та бригаду медиків для забору зразків для ПЛР-тестування.

Раніше стало відомо, що братію Києво-Печерської лаври протестували на наявність COVID-19. Зокрема, тест зробили і намісникові Лаври митрополитові Павлу. У чотирьох служителів діагностували коронавірус.

Перед тим, Києво-Печерська лавра фактично закликала вірян ігнорувати обмеження, запроваджені державою на час карантину через загрозу поширення коронавірусу. Однак врешті УПЦ МП вирішила на час карантину проводити богослужіння у Києво-Печерській лаврі в закритому режимі.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 13 квітня у світі 1 млн 853 тисяч 183 людей заразилися коронавірусом SARS-CoV-2. З них 114 248 пацієнтів померли, та 423 625— одужали.

В Україні станом на ранок 13 квітня зафіксували 3 102 випадків інфікування коронавірусом. Зокрема, 97 пацієнтів одужали, 93 людини померли.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.

Поділитись: