У Київській міській державній адміністрації розповіли наскільки столиця готова до можливого поширення коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це в етері hromadske сказала директорка департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург.

«Інфекційних боксів 69 є. Я розумію, що зараз всі переймаються дихальними апаратами (апаратами штучної вентиляції легень — ред.), то таких 380 є. При цьому 93 таких апарати знаходяться у лікарнях, які визначені опорними. З них 37 апаратів встановленні безпосередньо в інфекційних відділеннях», — розповіла Гінзбург.

Вона також зазначила, що наразі визначаються лікувально-профілактичні заклади другого порядку.

Водночас, Гінзбург заявила, що в лікарнях ще очікують від Міністерства охорони здоров’я порядок щодо розтину та обробки тіл померлих.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 27 березня у світі офіційно зафіксували 532 263 випадки коронавірусу, 24 090 пацієнтів померли, 124 349 — вдалося одужати.

За офіційними даними МОЗ, в Україні зафіксовано 218 випадків зараження коронавірусом, 5 із них — летальні.

Померли 71-річна жінка у Житомирській області, дві жінки: 56-річна і ще одна, вік якої наразі у МОЗ не уточнили, — в Івано-Франківській, 33-річна — у Чернівецькій, 68-річний чоловік — у Тернопільській.

Водночас четверо інфікованих повністю вилікувалися від коронавірусної хвороби. Усі вони у Чернівецькій області.

Поділитись: