Бундесвер (німецька армія) залучить 15 тисяч військових для допомоги комунам та федеральним землям у подоланні кризи, спричиненої епідемією коронавірусу.

Про це повідомив генерал-лейтенант Мартін Шелляйс, який координує підтримку з боку армії, передає агенція dpa.

За його словами, ці жінки та чоловіки не залучені в інших операціях за кордоном і тепер вони перебувають у «стані бойової готовності».

Шелляйс розповів, що у головному штабі Бундесверу працюватимуть чотири оперативних штаби, повної готовності вони досягнуть наступного тижня.

Найбільше потрібні від Бундесверу ресурси санітарної служби. Також є потреба у складських приміщеннях армії для розміщення медичних товарів, у місці для розміщення поліції, компетенції зі встановлення мобільних госпіталів, мобільних пунктів надання невідкладної допомоги та станцій з проведення тестів.

Генерал-лейтенант розповів, що станом на ранок 27 березня кількість звернень до Бундесверу досягнула 200, що на 15% більше, ніж минулої доби.

Водночас Шелляйс наголосив, що ресурси армії не безмежні, зокрема там служать менше ніж 1% німецьких лікарів.

Нагадаємо, 27 березня стало відомо, що коронавірус виявили:

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 27 березня у світі офіційно зафіксували 532 263 випадки коронавірусу, 24 090 пацієнтів померли, 124 349 — вдалося одужати.

Поділитись: