Світ

У КНДР вирішили закрити ядерний полігон «Пхунгері»

12 травня, 2018 18:47
Світ/У КНДР вирішили закрити ядерний полігон «Пхунгері»
Зберегти
Вигляд
КНДР планує закрити ядерний полігон «Пхунгері» в проміжку між 23 і 25 травня. На точну дату закриття впливають погодні умови.

КНДР планує закрити ядерний полігон «Пхунгері» в проміжку між 23 і 25 травня. На точну дату закриття впливають погодні умови.

Про це повідомляє Reuters.

«Інститут ядерної зброї та інші відповідні установи проводять технічні заходи щодо демонтажу ядерного полігону КНДР в цілях забезпечення прозорості припинення ядерних випробувань», — йдеться в повідомленні.

Згідно з планом ліквідації планується повністю знищити вхід на полігон і навколишні його об'єкти. З території виведуть всіх науковців і співробітників охорони. Випробувальну шахту підірвуть, а потім знесуть всі наземні споруди — будинок дослідного інституту, пости охорони та інші об'єкти.

Зазначається, що за процесом закриття полігону спостерігатимуть представники іноземних ЗМІ.

Раніше Кім Чен Ин заявив про припинення КНДР ядерних випробувань.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп привітав результати історичної зустрічі лідера КНДР Кім Чен Ина та президента Південної Кореї Мун Чже Іна.

27 квітня лідер КНДР Кім Чен Ин та президент Південної Кореї Мун Чже Ін до кінця року підписали договір, що формально поклав край Корейській війні, що тривала 1950-1953-го року.

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін запропонував Північній Кореї об'єднати залізничні мережі двох країн.

Глава КНДР Кім Чен Ин зустрівся з президентом Південної Кореї Мун Чже Іном у демілітарізованій зоні.

Кім Чен Ин назвав зустріч «моментом початку нової історії ери і світу». Зустріч стала третьою після закінчення війни в Кореї, проте обидва попередніх саміти відбувалися в Пхеньяні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Таємниця ядерної кнопки: її не існує.

Пов`язані новини