УКРАЇНА

У Кремлі прокоментували звинувачення у причетності до вбивства Бабченка

30 травня, 2018 18:04
УКРАЇНА/У Кремлі прокоментували звинувачення у причетності до вбивства Бабченка
Зберегти
Вигляд
У Кремлі відреагували на звинувачення Росії у причетності до вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка у Києві.

У Києві ввечері 29 травня заявили про смерть Аркадія Бабченка, російського військового журналіста, волонтера, який з 2017 року мешкав в Україні: Бабченко неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії  вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція. 

Під час брифінгу 30 травня глава СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Це була спецоперація.

У Кремлі відреагували на звинувачення Росії у причетності до вбивства російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка у Києві.

Про це повідомив журналістам речник президента РФ Дмитро Пєсков, передає «РИА Новости».

«Це верх цинізму. На тлі такого жорстокого вбивства ось так русофобно зчиняти галас замість того, щоб говорити про необхідність проведення ретельного та неупередженого розслідування», — заявив  Пєсков, відповідаючи на питання журналіста, як у Кремлі розцінюють звинувачення Києва.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час засідання Ради Безпеки ООН припустив, що до вбивства російського журналіста Аркадія Бабченка в Києві причетна Росія. У відповідь на це постійний представник Росії при ООН Василь Небензя заявив, що Україна «використовуватиме вбивство Бабченка» для дискредитації Росії.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу через вбивство у Києві російського журналіста Аркадія Бабченка.

МЗС Росії прокоментувало убивство журналіста Бабченка, заявивши, що «рівень фізичного насильства, вбивств стосовно працівників ЗМІ в Україні неухильно зростає».

«Криваві злочини і тотальна безкарність стали рутиною для київського режиму», — заявили у МЗС РФ.

Російська журналістка Вікторія Івлєва заявила, що убивство Бабченка буде використано Росією проти України.

Видання «Новая газета» планує самостійно розслідувати вбивство журналіста Бабченка.

ОБСЄ закликала владу України негайно розслідувати вбивство Бабченка.

Швеція та Литва закликали покарати винних у вбивстві журналіста Бабченка.

Генсек Ради Європи Ягланд засудив убивство Бабченка.

Пов`язані новини