Прессекретар президента Росії Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що ідея закріпити в новій російській конституції так зване «право регіонів України та Білорусі» приєднатися до Росії не обговорюється.

Про це повідомляє російський «Інтерфакс».

Він заявив, що в адміністрації президента РФ «не чули про ці пропозиції».

«Нічого не можу сказати. Я не чув, як це формулюється. В цілому це ніяк ніде не обговорювалося досі. Я в перший раз чую це», — сказав Пєсков.

Раніше низка ЗМІ поширила інформацію, що один з учасників робочої групи з підготовки поправок до конституції РФ запропонував передбачити «право регіонів України та Білорусі приєднуватись до Росії».

Нагадаємо, 15 січня 2019-го уряд Росії на чолі з Дмитром Медведєвим у повному складі пішов у відставку. Це сталося після того, як Путін під час послання Федеральним зборам запропонував внести зміни до Конституції РФ, що перерозподіляють повноваження між президентом, урядом і парламентом.

У той же день Путін вніс до Державної думи РФ кандидатуру глави податкової служби Михайла Мішустіна на посаду прем'єр-міністра. Наступного дня його офіційно призначили на цю посаду, а Дмитро Медведєв став заступником голови Ради безпеки Росії.

Поділитись: