В анексованому Росією Криму капітана українського судна «ЯМК-0041» Віктора Новіцького випустили з СІЗО Сімферополя під підписку про невиїзд.

Про це російському агентству «Интерфакс» повідомили в офісі «омбудсмена» Криму Людмили Лубіної.

«Він вийшов на свободу вчора о восьмій вечора. Віктору Новицькому змінили запобіжний захід на підписку про невиїзд», — сказали в офісі.

Також зазначають, що запобіжний захід змінили ще двом українським рибакам — їх також випустили з СІЗО під підписку про невиїзд.

30 жовтня уповноважена з прав людини в Росії Тетяна Москалькова заявила про початок переговорів щодо обміну капітана судна «Норд» з анексованого Криму Володимира Горбенка на командира українського судна «ЯМК-0041» Віктора Новіцького.

Нагадаємо, 30 жовтня в прес-службі Москалькової заявили про обмін 7 українських моряків з судна «ЯМК-0041» на 7 моряків з судна «Норд». Водночас Денісова заявила, що обміну не було, проте підтвердила, що українські моряки повернулися додому, а моряки з судна «Норд» виїхали до анексованого Криму.

Нагадаємо, 25 березня в Азовському морі українські правоохоронці затримали судно з анексованого Криму під прапором РФ.

На борту «Норда», який зупинили за 15 миль від Обіточної коси, було 10 членів екіпажу. Затримане судно відвезли до порту Бердянська для подальший перевірок. На кораблі виявили трал для лову риби та 5 тон морепродуктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тюлька під російським прапором: за що в Україні судять рибалок судна «Норд»

Поділитись: