УКРАЇНА

У Криму фігурантів «справи Веджіє Кашка» триматимуть під арештом до 15 липня

27 травня, 2018 09:50
УКРАЇНА/У Криму фігурантів «справи Веджіє Кашка» триматимуть під арештом до 15 липня
Зберегти
Вигляд
Підконтрольний Кремлю «Київський районний суд» Сімферополя на засіданні 11 травня на два місяці продовжив арешт чотирьом фігурантам «справи Веджіє Кашка».

Підконтрольний Кремлю «Київський районний суд» Сімферополя на засіданні 11 травня на два місяці продовжив арешт чотирьом фігурантам «справи Веджіє Кашка».

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Повідомляється, що Бекір Дегерменджі, Асан Чапух, Казим Аметов і Руслан Трубач пробудуть в СІЗО до 15 липня.

Зазначається, що в зал засідання допустили тільки близьких родичів.

Раніше дружина Дегерменджі повідомила, що її чоловіка лікують у коридорі медзакладу. До цього Бекіра Дегерменджі перевели з СІЗО до реанімації.

Правозахисники вимагали надати медичну допомогу в реанімації Дегерменджі.

Бекір Дегерменджі був затриманий і поміщений під варту в Криму 23 листопада 2017 разом з трьома іншими кримськими татарами.

Затримання відбулося в результаті спецоперації російських силовиків. В результаті цих дій від інфаркту померла 83-річна ветеран кримськотатарського національного руху Веджиє Кашка. Щодо чотирьох затриманих (Асан Чапух, Бекір Дегерменджі, Руслан Трубач, Кязім Аметов) було порушено кримінальну справу за підозрою в нібито вимаганні. 

Син Бекіра Дегерменджі Мустафа Дегерменджі був заарештований у так званій «справі 26 лютого» в травні 2015 року, у квітні 2017 суд змінив йому запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт.

ЧИТАЙТЕ: Велика роль маленької жінки — Веджиє Кашка.

 

Більше про:
# веджиє кашка
Пов`язані новини