УКРАЇНА

У квартирі екс-міністра Клименка знайшли вироби Faberge

26 січня, 2018 02:40
УКРАЇНА/У квартирі екс-міністра Клименка знайшли вироби Faberge
Зберегти
Вигляд
Представники Агентства з розшуку та менеджменту активів виявили у квартирі, яка за даними джерел Громадського належить екс-міністру доходів та зборів часів Януковича Олександру Клименку, вироби Faberge.

Представники Агентства з розшуку та менеджменту активів виявили у квартирі, яка за даними джерел Громадського належить екс-міністру доходів та зборів часів Януковича Олександру Клименку, вироби Faberge.

Про це повідомляє прес-служба АРМА.

Зараз правоохоронці уточнюють походження цих об’єктів, їхньої художньої цінності та комерційної вартості.

«Враховуючи суспільний інтерес до подій, які мали місце під час передачі в управління квартири в одному з житлових комплексів міста Києва за адресою: бульвар Тараса Шевченка, будинок 27 Б, кв. 32, Національне агентство інформує, що під час приймання-передачі в управління квартири працівниками Національного агентства, Головної військової прокуратури ГПУ та Національної поліції, було виявлено чисельні об’єкти рухомого майна», — зазначили в Агентстві.

«Попередньо вони ідентифіковані як вироби художнього та ювелірного мистецтва», — ідеться у повідомленні.

24 січня до квартири екс-міністра Клименка прийшли представники Нацагентства з управління активами. За рішенням суду, вони намагалися арештувати майно, але їм перешкоджали невідомі особи.  Пізніше в Агентстві з розшуку та менеджменту активів повідомили, що супротив вдалося подолати і ухвалу суду виконано.

Раніше проти екс-міністра доходів Клименка розпочали розслідування про держзраду. Також проти Клименка проводиться розслідування про завдання збитків бюджету у розмірі $788 млн. 

У справі екс-міністра Клименка оголошено підозру 46 особам.  Раніше підозрювані у справі Клименка згодились на співпрацю із слідством .

4 липня 2017 року в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція.

Під будівлю бізнес-центру «Гуллівер» прибув головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який повідомив, що обшуки відбуваються в рамках справи Януковича-Клименка. За його словами, обшуки пройшли ще 180 приміщеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Пов`язані новини