У центрі Києва кілька тисяч людей вийшли на «Марш за імпічмент» — вони пройшли ходою від парку Шевченка до Софійської площі.

У центрі Києва кілька тисяч людей вийшли на «Марш за імпічмент» — вони пройшли ходою від парку Шевченка до Софійської площі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.


Учасники маршу несуть прапори та націоналістичні плакати Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

За словами начальника патрульної поліції Києва Юрія Зозулі, у марші беруть участь близько 3 тисяч людей. Водночас, за оцінками кореспондента Громадського, учасників на кілька тисяч більше.


Фото: Дмитро Реплянчук/ Громадське

У протестувальників наметового містечка під Верховною Радою поліція забрала 29 щитів Нацгвардії. Ці щити протестувальники відібрали ще під час сутичкок із поліцією у жовтні минулого року.

Тим часом на оглядовому майданчику на Майдані Незалежності близько 20 осіб розвісили банер проти Саакашвілі, міськголови Одеси Труханова тощо.

Організація «Традиція і порядок» також брала участь у радикальній акції у «Росспівробітництві», а також під час подій біля так званої каплички «Десятинного храму».

Нагадаємо, що 4 лютого у Києві близько тисячі людей вийшли на «Марш за майбутнє», який напередодні анонсував лідер «Руху нових сил» Міхеіл Саакашвілі.

Тоді учасники маршу висували такі вимоги: ухвалити закон про імпічмент, створити Антикорупційний суд, прийняти новий закон про вибори та скасувати депутатську недоторканність.

Попередній «марш за імпічмент» відбувся 17 грудня. Того разу під Жовтневим палацом у Києві сталися сутички учасників акції з правоохоронцями.

Поділитись: