УКРАЇНА

У Києві планують ремонтувати міст Патона через корозію конструкцій

23 серпня, 2018 18:35
УКРАЇНА/У Києві планують ремонтувати міст Патона через корозію конструкцій
Зберегти
Вигляд
У Києві реконструюють міст Патона, адже він потребує капітального ремонту через тривале використання.

У Києві реконструюють міст Патона, адже він потребує капітального ремонту через тривале використання.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Влада Києва зазначила, що на мосту, зокрема, на металоконструкціях та металевих поперечних балках відбуваються незворотні процеси корозійних пошкоджень.

Для ремонту одного з ключових мостів Києва виділили 4 мільйони гривень — ці кошти використають на спеціальне комплексне обстження конструкції мосту, за результатами якого визначать обсяг необхідних робіт.

Проект реконструкції почнуть розробляти в 2018 році.

Міст через Дніпро Євгена Патона почав працювати в 1953 році. Його ремонтували лише одного разу — в 2004 році, коли з мосту демонтували трамвайні колії. Із того часу поточні ремонтні роботи відбувалися лише на невеликих ділянках мосту.

Раніше Кличко заявив, що в Києві 75 мостів перебувають в передаварійному стані, водночас ремонт одного з них — Шулявського — коштуватиме мільярд гривень.

Увечері 27 лютого 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу.  Як повідомили в «Київавтодорі», причинами обвалу мосту є пожежі, які сталися раніше біля шляхопроводу чи під ним, а також корозія бетону. Як заявив тоді міський голова, аварійним міст визнаний не був, однак були зафіксовані порушення правил експлуатації.

За повідомленням голови Інституту комплексного проектування об’єктів будівництва, розв’язку на Шулявці відремонтують протягом 2 років.

Пізніше у Київській міськадміністрації в межах вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна домовилася з Китаєм щодо ремонту Шулявського моста

Головний інженер комунального підприємства «Дирекція будівництва шляхотранспортних споруд» Олександр Здольник повідомив, що в Києві на Шулявському мосту після ремонту з’являться велодоріжки та ліфти.

Журналісти заявили, що конкурс на реконструкцію Шулявського мосту розіграли між собою дві фірми, пов’язані з народним депутатом з групи «Воля народу» Максимом Микитасем. Раніше журналісти дізналися, що очільник Києва Віталій Кличко літав разом з Микитасем на приватному літаку депутата.

Влада Києва відреагувала на розслідування «Схем» про реконструкцію Шулявського мосту.

Пов`язані новини