УКРАЇНА

У Києві біля будівництва на Осокорках поліція затримала групу чоловіків з кийками та зброєю

17 серпня, 2018 12:01
УКРАЇНА/У Києві біля будівництва на Осокорках поліція затримала групу чоловіків з кийками та зброєю
Зберегти
Вигляд
Поліція Києва затримала близько 40 людей та «попередила конфлікт біля будівництва у Дарницькому районі».

Поліція Києва затримала близько 40 людей та «попередила конфлікт біля будівництва у Дарницькому районі».

Про це йдеться в повідомленні відділу комунікації столичної поліції.

Зазначається, що під час патрулювання поліцейські побачили  близько 80 чоловіків, що зібралися на Осокорках, та помітили у них спецзасоби.

«Аби попередити можливі правопорушення, на місце події направили спепризначенців, наряди патрульних та за тривогою був піднятий особовий склад територіального управління поліції», — зазначають поліцейські.

«На місці ми побачили, що вони мають спецзасоби — щити, гумові палиці і навіть зброю. Їх доставляють до управління поліції для проведення ретельної перевірки та надання пояснень щодо причин їх збору у вказаному місці», — повідомили поліцейські, що були безпосередньо на місці події.

За словами тимчасово виконувача обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Віктора Нечитайла, як тільки правоохоронці прибули за вказаною адресою, «чоловіки почали розбігатися у різні сторони, проте поліцейські затримали близько 40 осіб».

Раніше поліція розпочала службове розслідування за фактом розпилення сльозогінного газу в обличчя фотокореспондента міжнародного агентства Associated Press Єфрема Лукацького під час сутичок на Осокорках 28 липня.

29 липня Національна спілка журналістів України заявила, що 28 липня під час сутичок правоохоронців з «Національними дружинами» поліцейський розпилив газ в обличчя фотокореспондента міжнародного агентства Associated Press Єфрема Лукацького.

28 липня під час сутичок біля забудови на території екопарку «Осокорки» у Києві поліція затримала близько 4 представників «Національних дружин».

Більше про:
# осокорки
# Київ
Пов`язані новини