У Києві правоохоронці працюють у посиленому режимі для забезпечення громадського порядку під час заходів в рамках святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

У Києві правоохоронці працюють у посиленому режимі для забезпечення громадського порядку під час заходів в рамках святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі-України.

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко, передає прес-служба поліції.

У суботу 28 липня відбудеться хода, організована Українською православною церквою Київського патріархату, віряни пройдуть центральними вулицями столиці.

У місця збору бажаючим взяти участь у ході можна потрапити через спеціально обладнані фільтраційні пункти.

Наголошується, що правоохоронці приділятимуть особливу увагу патрулюванню вулиць та службі на станціях столичного метрополітену.

Нагадаємо, у Києві відбуваються урочисті заходи з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України, під час яких зокрема вже виступив президент України Петро Порошенко та очільники церков.

Через заходи до річниці Хрещення Русі в Києві обмежили рух  низкою вулиць. 

У Києві біля Кабінету міністрів під час ходи вірян Української православної церкви Московського патріархату поліція затримала трьох людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Геть від Москви: чи підтримають прихожани та священики УПЦ МП єдину помісну церкву в Україні?

Нагадаємо, 19 квітня 2018-го Верховна Рада України підтримала звернення президента про створення Української помісної церкви

Президент Петро Порошенко зустрівся з представниками українських церков. Патріарх УПЦ КП Філарет та предстоятель УАПЦ Макарій передали главі держави звернення до Вселенського патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію. Відтак глави українських церков закликали Варфоломія надати дозвіл на створення єдиної української церкви.

УПЦ Київського патріархату також закликала УПЦ МП підтримати створення помісної церкви. В УПЦ МП заявили, що немає ніяких підстав для визнання іншої православної церкви.  

Помісна церква — це об'єднання всіх православних вірян, яке створюється за територіальним принципом. Помісна церква виступає на противагу вселенській, стає незалежною та самоврядною на території певної держави і зазвичай узгоджується з політико-адміністративним поділом та державними кордонами.

Поділитись: