УКРАЇНА

У Києві запустили флешмоб для безкоштовного житла фанатам Ліги чемпіонів

6 травня, 2018 20:39
УКРАЇНА/У Києві запустили флешмоб для безкоштовного житла фанатам Ліги чемпіонів
Зберегти
Вигляд
У Києві запустили флешмоб, метою якого є допомогти туристам-уболівальникам на Лізі чемпіонів із безкоштовним житлом у столиці.

У Києві запустили флешмоб, метою якого є допомогти туристам-уболівальникам на Лізі чемпіонів із безкоштовним житлом у столиці.

Про це повідомляє UkrBall.

«Цей рух почали звичайні кияни, дізнавшись про те, що київські готелі підняли ціни до захмарних саме на дату фіналу. Ми не хочемо, щоб Київ запам'ятали як столицю бариг», — йдеться у заяві.

Кияни почали приєднуватися до акції у соцмережах Facebook, Twitter та Instagram, розміщуючи хештег #FreeKyivCouch4Fans. Вони пропонують уболівальникам безкоштовні кімнати, квартири, частини будинків тощо.

Фінал Ліги чемпіонів відбудеться у Києві 26 травня. В останньому матчі за перемогу змагатимуться «Реал» та «Ліверпуль». 21 квітня Києву передали кубки ЛЧ. За словами організаторів фіналів Ліги чемпіонів у Києві всі квитки на змагання уже розкуплені

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Реал» — «Ліверпуль»: 5 фактів про команди київського фіналу Ліги чемпіонів

Президент України Перо Порошенко заявив, що через великий ажіотаж у зв’язку з проведенням фіналу Ліги чемпіонів у Києві, він «селитиме гостей у себе вдома».

Також міністр інформполітики Стець запросив родину іноземних фанів Ліги чемпіонів до себе додому.

Фани «Ліверпуля» заявили, що звернуться до УЄФА через високі ціни на житло під час фіналу ЛЧ у Києві. За три тижні до фіналу Ліги чемпіонів, готелі суттєво підвищили ціни на проживання. Так само збільшилася вартість добової оренди квартир у центрі Києва.

Укрзалізниця, у свою чергу, запропонувала уболівальникам Ліги чемпіонів у Києві дешеві номери у власних хостелах.

На знак протесту проти завищених цін люди у Facebook починають запрошувати вболівальників до себе безкоштовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки заробить Київ на фіналі Ліги Чемпіонів

Пов`язані новини