Життя

У Київ повернулись туристи із Тунісу, які очікували на рейс 5 діб

3 липня, 2018 17:19
Життя/У Київ повернулись туристи із Тунісу, які очікували на рейс 5 діб
Зберегти
Вигляд
Близько чотирьох сотень туристів повернулись до України з відпочинку з Тунісу. Два заповнених літака з українцями повернулись в аеропорт «Київ» (Жуляни), повідомляє кореспондентка Громадського.

Близько чотирьох сотень туристів повернулись до України з відпочинку з Тунісу. Два заповнених літаки з українцями повернулись в аеропорт «Київ» (Жуляни), повідомляє кореспондентка Громадського.

Люди не могли вилетіти, через затримку рейсів в Україну. Це два останні рейси, якими прилетіли українські туристи. Майже 5 діб вони чекали на виліт до України.

«У нас відпустка була до 28 червня і від того часу ми не могли вилетіти. Весь цей час ми жили у готелі. Нас о 12 годині дня виселяли з готелю і ввечері знову поселяли туди. Ми не знали, на що ми чекаємо, але нарешті ми вдома і дуже раді. Я вперше була у Тунісі, тому відчуття про відпустку у мене дуже двоякі», — каже українська туристка Олена.

Також туристи розповідають, що їх переселили з 5 зіркового до 3 зіркового готелю. Люди по троє спали у маленьких кімнатах.

В одному літаку було 173 людини, інший був повністю заповнений, за словами одного з туристів, десь до 250 людей.

Серед туристів, були і такі, хто задоволений, що виліт затримували, адже це продовжений відпочинок.

«Все було дуже добре, нас поселили в готелі, харчували, ми ще відпочивали собі. Вилетіти мали 29 червня, але прилетіли сьогодні. Ми вперше були в Тунісі і ми задоволені», — каже турист Микола.

Раніше повідомлялося, що Мінінфраструктури хоче позбавити ліцензії туроператора Oasis Travel, клієнти якого не могли вилетіти з Тунісу.

Міністерство інфраструктури України звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань зі сплати грошей за авіарейси туристів, через що сотні українців кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

Нагадаємо, наприкінці червня понад 800 українців в застрягли в аеропортах кількох міст світу через проблеми з перевізниками.

Так, 29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. 

2 липня стало відомо, що українські туристи не змогли вилетіти з іспанського острова Мальорка.

Вранці 3 липня українські туристи, які не могли вилетіти з Албанії, повернулися додому.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Державіаслужба перевірить всі чартерні літаки.

У МЗС України повідомили, що загалом 1,5 тисячі українських пасажирів постраждали від затримок авіарейсів.

Пов`язані новини