Комісія Київської міської ради не підтримала жодну з правок, поданих депутатами до проекту рішення про зупинення будівництва на Поштовій площі.

Комісія Київської міської ради не підтримала жодну з правок, поданих депутатами до проекту рішення про зупинення будівництва на Поштовій площі.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Правки передбачали заміну формулювання «ініціювати припинення» на «опрацювати можливість припинення» інвестиційного договору з компанією-інвестором «Хенсфорд-Україна». Це, за словами автора проекту, змінило би суть документу. Жодну з пропозицій не підтримали, повторно їх розглянуть під час голосування у сесійній залі.

Правки надійшли від депутатів Олександра Пабата, Юрія Сиротюка, групи депутатів Вікторії Мухи, Ганни Старостенко, Валентина Мандриївського та автора проекту рішення Сергія Гусовського, в якому були враховані побажання музею.

Правка депутата Пабата, щодо розробки та затвердження положення про структурний підрозділ, що буде опікуватися збереженням пам’ятки археології спричинила дискусію.

Автор проекту зазначив, що для збереження пам’ятки не потрібно створювати окремий структурний підрозділ КМДА, адже наразі у структурі КМДА вже створений Департамент охорони культурної спадщини, який і має займатися подібними питаннями.

Наприкінці квітня Київська міська рада підтримала у першому читанні проект рішення щодо розірвання договору з компанією ПП «Маркон», котра зводить готель на території Андріївського узвозу. У проекті рішення зазначається, що підставою для розірвання договору є два порушення з боку забудовника:

19 квітня під Київською міською державною адміністрацією зібралися близько 50 активістів, які вкотре вимагали припинити договір про забудову історичної території Поштової площі та Андріївського узвозу.

Міський голова Віталій Кличко заявив, що музей на Поштовій буде, але розривати договір із забудовником Київрада не може.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей чи торговий центр: що не так з будівництвом на Поштовій площі столиці?

У січні цього року комісія Київради підтримала створення музею археології на Поштовій площі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкопки на Поштовій: артефакти часів Київської Русі проти торговельного центру. 

Поділитись: