Під мостом Батерсі в Лондоні було знайдено тіло кита. Для британської столиці це вже другий випадок за останні два місяці.

Як повідомляє ВВС, знаходження кита підтвердили в Адміністрації порту Лондона, відповідальній за ділянку річки Темзи, де розташований міст Батерсі.

«На жаль, ми чітко зрозуміли, що це кит, уже коли його прибило мертвим до берега», сказав речник установи Мартін Ґарсайд.

Тіло кита відправили до Лондонського зоопарку для подальшого аналізу. Вважається, що це був малий смугастик — цей вид кита, який може сягати до 10 м у довжину, подекуди спостерігається в британських водах і, як правило, полюбляє прохолодний клімат.

У жовтні в річці Темзі біля села Грінхіт в Англії уже знаходили мертвого кита-горбача.

Нагадаємо, британським ученим вдалося ідентифікувати китів з космосу та почати їх рахувати. Побачити та розрізнити тварин змогли за допомогою супутникових знімків найвищої роздільної здатності.

Навіть коли фото робили з висоти в 620 кілометрів, супутник був достатньо різким для окреслення форм різних видів китів. Команда учених після виконання місії надасть звіт про китоподібних у Середземному морі.

Поділитись: