Міністерство освіти і науки спростовує поширену в мережі інформацію про нібито продовження загальнонаціонального карантину до 15 травня та скасування зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

За їхніми даними, зараз цей фейк активно поширюють у батьківських та вчительських групах з посиланням на Facebook-сторінку Міносвіти. Однак ця інформація не відповідає дійсності.

«2 квітня уряд визначив, що карантин триватиме до 24 квітня 2020 року. Ця дата наразі залишається незмінною. Якщо уряд ухвалить рішення про продовження карантину, Міністерство освіти і науки повідомить про це на офіційних ресурсах, а також надішле відповідні листи місцевим управлінням освіти», — наголосили у відомстві.

Представники Міносвіти вкотре наголосили, що 2020 року вступ до вишів відбуватиметься за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Тож відмінна ЗНО є неприпустимою.

За інформацією hromadske, таку інформацію вчителі справді від ранку 2 квітня надсилають батькам. Вони пересилають скріншот з нібито постом Міносвіти про продовження карантину.

«Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 24 квітня включно, продовжать ще на 21 день — до 15 травня включно», — йдеться у нібито повідомленні Міносвіти.

Повідомлення з інормацією про нібито продовження карантину, 2 квітня 2020 року
Фото:

hromadske

Перед цим у Міністерстві освіти і науки зазначили, що структуру навчального року та форми організації навчання, зокрема і під час карантину, визначає педагогічна рада закладу освіти.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику! 

У світу кількість інфікованих коронавірусом SARS-CoV-19 зросла до 937 170 людей.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 804 людини, з них 20 померли, а 13 одужали.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 9:00 та о 18:00.
Поділитись: