Світ

У Мінфіні США анонсували нові санкції проти Росії

15 лютого, 2018 07:22
Світ/У Мінфіні США анонсували нові санкції проти Росії
Зберегти
Вигляд
Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році.

Адміністрація президента США Дональда Трампа «активно працює» над новими санкціями проти Росії через втручання у вибори в США в 2016 році.

Про це сказав міністр фінансів США Стівен Мнучін під час слухань щодо бюджету в фінансовому комітеті сенату, передає CNN.

За його словами, інформація про санції буде опублікована найближчим часом.

«Ми активно працюємо над цими санкціями. Ви можете очікувати їх у найближчому майбутньому», — сказав він.

Він наголосив, що міністерство цілком підтримує введення обмежень. Міністр також додав, що обговорить це питання на закритому брифінгу з банкірами, де надасть їм секретну інформацію.

Раніше у США троє сенаторів від Демократичної партії внесли проект резолюції, якою закликають президента Дональда Трампа ввести нові санкції щодо Росії.

Нагадаємо, що ще 2 серпня 2017-го Трамп затвердив документ, що передбачає нові санкції проти Росії. Повідомлялося, що американські санкції стосуватимуться усіх, хто співпрацює з Росією. Тому низка країн розкритикували цей документ. 

26 січня Сполучені Штати розширили санкційний список осіб та компаній з Росії та окупованого Донбасу через агресію в Україні.

Зокрема, США запровадили санкції проти компанії, через яку РФ легалізувала торгівлю з «ДНР» та «ЛНР».

Пов`язані новини