УКРАЇНА

У Мінмолодьспорту заявили, що не мають боргів перед шахістками Музичук

13 листопада, 2017 22:38
УКРАЇНА/У Мінмолодьспорту заявили, що не мають боргів перед шахістками Музичук
Зберегти
Вигляд
У Міністерства молоді та спорту заявили, що не мають жодних боргів перед шахістками Ганною та Марією Музичук.

У Міністерства молоді та спорту заявили, що не мають жодних боргів перед шахістками Ганною та Марією Музичук.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

У міністерстві зазначають, що всі заплановані та подані Федерацією шахів України витрати на навчально-тренувальний процес та виплата призових шахісткам та їхнім тренерам за 2015-17 рр. були повністю виплачені.

«Не відповідає дійсності інформація, що Міністерство молоді та спорту, нібито, має борг перед Марією Музичук за проведення матчу за звання Чемпіонки світу-2016 з шахів, який відбувся у Львові», — заявив заступника міністра Ярослав Войтович.

Він нагадав, що організацією і проведенням поєдинку займалася Міжнародна федерація шахів (ФІДЕ) та уповноважений нею Оргкомітет до складу якого, зокрема, входили міськрада Львова та Федерація шахів України. Було сформовано недержавний призовий фонд матчу у розмірі 200 тисяч євро.

«Ці кошти, наскільки відомо, були виплачені пропорційно учасникам матчу: 60% переможниці Хоу Іфань та 40% Марії Музичук», — ідеться у повідомленні.

У відомстві зазначають, що Марії Музичук мали виплатити 50 тисяч гривень за перемогу на чемпіонаті світу-2015 у Сочі.

«Ці кошти, згідно існуючих постанов КМУ, у розмірі 50000 грн (по 25000 грн кожному) були виплачені спортсменці та її батьку, як особистому тренеру, наказом Мінмолодьспорту від 15.10.2015 р.», — повідомляють у відомстві.

Заступник міністра додав, що було вирішено окремо виділити 260 тисяч грн на підготовку та участь збірних команд України з шахів у поточному році.

Раніше повідомлялось, що шахістка Марія Музичук пропустила чемпіонат Європи через борги Мінмолодьспорту.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини