Верховний суд Австрії 25 червня дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США. Остаточне рішення щодо екстрадиції олігарха має ухвалити міністр юстиції країни.

Громадське звернулося із запитом до Мін’юсту Австрії щодо того, коли мають ухвалити рішення. Як повідомили у австрійському відомстві, для початку вони мають отримати письмову версію рішення Верховного суду.

«Остаточне рішення міністр зможе ухвалити лише після того, як отримає повний текст рішення Верховного суду Австрії. Коли саме це станеться — невідомо», — повідомила прес-секретарка міністерства Брітта Тіхі-Мартін.

За її словами, немає кінцевого спеціального терміну, коли міністр має поставити підпис.  

Водночас адвокати Фірташа під час засідання суду зазначали, що рішення про екстрадицію можуть ухвалити протягом 7-10 днів після рішення Верховного суду Австрії.

25 червня Верховний суд Австрії дозволив екстрадицію українського олігарха Дмитра Фірташа до США. У своєму рішення суддя Верховного суду Австрії зазначив, що суд не розглядав у цій справі винуватість Фірташа, а лише дотримання законодавства та процедури щодо екстрадиції. Так, суд постановив, що при ухваленні рішення про екстрадицію Фірташа законодавство Австрії не порушували.

Поділитись: