Світ

У Москві на місці вбивства Нємцова пройшла акція на честь вбитого журналіста Бабченка

30 травня, 2018 17:57
Світ/У Москві на місці вбивства Нємцова пройшла акція на честь вбитого журналіста Бабченка
Зберегти
Вигляд
У Москві на «Большом Москворецком мосту», де у 2015 році був убитий російський опозиціонер Борис Нємцов, проходить акція пам'яті убитого журналіста Аркадія Бабченка, якого вбили в Києві.

У Києві ввечері 29 травня заявили про смерть Аркадія Бабченка, російського військового журналіста, волонтера, який з 2017 року мешкав в Україні: Бабченко неодноразово заявляв про погрози від людей, які надходили з Росії. Поліція Києва розглядала дві версії  вбивства журналіста Бабченка: професійна діяльність і громадянська позиція. 

Під час брифінгу 30 травня глава СБУ Василь Грицак оголосив, що смерть російського опозиційного журналіста Аркадія Бабченка інсценували. Це була спецоперація.

У Москві на «Большом Москворецком мосту», де у 2015 році був убитий російський опозиціонер Борис Нємцов, проходить акція пам'яті убитого журналіста Аркадія Бабченка, якого вбили в Києві.

Про це йдеться у повідомленні російської політичної організації «Открытая Россия».

«Акція пам'яті журналіста Аркадія Бабченко, який був сьогодні убитий в Києві пострілами в спину», — йдеться у повідомленні.

Як помітно на відео з місця події, на мосту перебувають близько 20-30 людей: люди несуть квіти та плакати з іменем Бабченка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ця країна пожирає своїх дітей»: ким був убитий у Києві російський журналіст Аркадій Бабченко

Борис Нємцов був застрелений в Москві 27 лютого 2015 року.

Обвинуваченими у справі про вбивство політика проходили 5 осіб, у тому числі колишній військовослужбовець чеченського батальйону «Північ» Заур Дадаєв.

У червні 2017-го суд присяжних у Москві визнав головного підозрюваного у вбивстві Нємцова Дадаєва винним. У липні обвинуваченого Дадаєва та ще 4 підозрюваних засудили до 20 років колонії. Всі підсудні у справі про вбивство Бориса Нємцова свою провину не визнають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа про вбивство Нємцова: що важливо знати

Пов`язані новини