Акція у Міністерстві внутрішніх справ, присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом
Фото:

Facebook/МВС України


Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ долучилися до акцій, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. У Головному сервісному центрі пропонували пройти експрес-тестування на ВІЛ.

Про це повідомили у МВС.

У Головному сервісному центрі МВС організували інформаційну кампанію та експрес-тестування на ВІЛ для всіх охочих співробітників і відвідувачів.

«Немає жодної теми, пов’язаної зі здоров’ям, на яку було б соромно звертати увагу. Вчасне обстеження — кращий спосіб протистояти хворобі», — зазначили у відомстві.

Акцію організували за сприяння української благодійної організації «100% життя» — Мережа ЛЖВ.

Нагадаємо, 29 листопада 2019-го у Києві на Контрактовій площі перехожим пропонували пройти експрес-тестування на ВІЛ. Без жодної краплі крові у мобільних амбулаторіях медики беруть аналіз слини та за 15 хвилин повідомляють результат. Акцію з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом проведуть у 10 містах України.

Благодійна організація «100% Життя» — найбільша пацієнтська організація в Україні, місія якої – боротьба за життя. Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, у тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, у 25 регіонах України. Організація працює з 2001 року та є основним реципієнтом та виконавцем проєктів Глобального Фонду та USAID в Україні. 

Поділитись: