У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяли на контролю керівництва Нацполіції та МВС України.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розслідування вбивства правозахисниці Ірини Ноздровської взяли на контролю керівництва Нацполіції та МВС України.

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, передає прес-служба Нацполіції.

«Ставлю завдання Національній поліції та Головному слідчому управлінню – створити координаційний штаб, залучити найкращих фахівців. Максимально організувати роботу розкриття тяжкого злочину фахівцями Департаменту карного розшуку та слідчих», — зазначив він.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Погрози, зникнення та великі справи: що відомо про вбивство правозахисниці Ноздровської.

Нагадаємо, 2 січня у Києві близько 200 людей зібралися з вимогою знайти і покарати убивць юристки Ірини Ноздровської, яка вела справу загибелі своєї сестри. Вони вимагали розслідувати вбивство Ноздровської главком, а не поліцією Київщини, під процесуальним керівництвом ГПУ.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile