У Національному антикорупційному бюро розповіли, що обшуки у Фонді державного майна пов’язані з отриманням хабара заступником голови Державної архівної служби.

Про це повідомили в прес-службі Бюро.

За даними слідства, підозрюваний пообіцяв «допомогти» з працевлаштуванням у Фонді держмайна за винагороду у 10 тисяч доларів, але згодом погодився на 9,8 тисячі.

«Гроші передавалися двома траншами. Під час отримання другого — у розмірі 4,8 тис. дол. США, посадовця й викрили «на гарячому», — йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали чиновника і вирішують питання про оголошення йому підозри.

Таким чином, НАБУ спростувало інформацію ЗМІ, які писали про затримання голови Фонду державного майна Віталія Трубарова.

Нагадаємо, 9 липня стало відомо про обшуки у Фонді держмайна. Низка ЗМІ написали про затримання Трубарова, але віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко заперечив цю інформацію у себе на Facebook.

21 червня голова Фонду державного майна звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням сприяти відновленню великої приватизації, яка наразі не відбувається через судову тяганину.

Зазначимо, що напередодні стало відомо, що Окружний адміністративний суд Києва заборонив Фонду держмайна продавати контрольний пакет акцій Центренерго, а Господарський суд — Президент-готель. Обидві компанії перебувають у переліку великої приватизації.

Поділитись: