У Національному антикорупційному бюро України повідомили, що Управління внутрішнього контролю завершило розслідування фактів можливих неправомірних дій працівників НАБУ, про які йшлося у сюжеті програми Bihus.Info.

Як повідомляє прес-служба НАБУ, висновки розслідування надані Дисциплінарній комісії, яка своєю чергою, й прийматиме рішення щодо дій співробітника НАБУ.

«Зазначене службове розслідування УВК розпочало 5 березня за ініціативи Першого заступника Директора НАБУ. На час його проведення Директор НАБУ відсторонив від виконання посадових обов’язків трьох співробітників Національного бюро, згаданих у листуванні, оприлюдненому журналістами, а саме: керівника Головного підрозділу детективів та двох детективів цього ж підрозділу», — йдеться в повідомленні.

Крім того, УВК також поінформує про результати службового розслідування Державне бюро розслідувань та Національне агентство з питань запобігання корупції.

Раніше повідомлялось, що Державне бюро розслідувань проводить обшуки в Національному антикорупційному бюро в рамках розслідування справи про можливе одержання хабарів правоохоронцями за закриття справ про розкрадання державних коштів в оборонній сфері.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав, а 4 березня підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Поділитись: