У Національному банку України повідомили, що протягом 2019 року кількість українських трудових мігрантів залишиться на рівні 2018 року.

Водночас, у Нацбанку прогнозують, що обсяги грошових переказів заробітчан в Україну мають зрости через збільшення рівня оплати праці у країнах, в яких працює найбільше трудових мігрантів з України.

«Фактично по трудовій міграції очікуємо, що не буде значного збільшення кількості мігрантів. Кількість людей, які будуть працювати за кордоном, вважаємо, буде на рівні 2018 року», — повідомив директор департаменту монетарної політики Нацбанку Сергій Ніколайчук.

Зазначимо, що за підсумками січня-вересня 2018 року обсяги грошових переказів українських заробітчан на батьківщину становили 8,16 мільярда доларів.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що доходи українських трудових мігрантів зросли на 43%, проте темпи трудової міграції поступово уповільнюються.

3 грудня голова МЗС Польщі повідомляв, що на території країни працює близько 2 мільйонів українців.

Як повідомлялося, на ринку праці Польщі збільшується попит на трудових мігрантів з України, адже все більша кількість українських заробітчан переорієнтовуються на ринки Словаччини та Чехії.

Раніше у Нацбанку повідомляли, що за січень-липень 2018 року українські заробітчани переказали в Україну близько 6 мільярдів доларів. Також там повідомляли, що до кінця 2018 року очікують, що грошові перекази українських трудових мігрантів складуть близько 11,6 мільярда доларів.

Поділитись: