У Національному банку України повідомили, що найближчим часом очікують на реакцію Національного антикорупційного бюро та Вищої ради правосуддя на рішення баришівських суддів, які заборонили заступниці голови НБУ Катерині Рожковій виконувати свої обов'язки.

Про це повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи Національного банку України Віктор Григорчук у коментарі hromadske.

«Поки що ми не бачили реакції Вищої ради правосуддя і НАБУ, але, тим не менше, сподіваємося, що найближчим часом вони відреагують у належний спосіб», — повідомив Григорчук.

Він зазначив, що 23 вересня, окрім скасування рішень Баришівського суду, Київський апеляційний суд виніс окрему ухвалу проти судді Коваленка К.В., який виносив рішення у справі Рожкової.

Раніше у Нацбанку направили скаргу на цього суддю до Вищої ради правосуддя та до НАБУ.

13 червня стало відомо, що Баришівський районний суд Київської області ухвалив рішення, яким заборонив Рожковій виконувати свої повноваження та брати участь у засіданнях правління Національного банку України.

Як виявилось згодом, Рожкову відсторонили за позовом одного з жителів Баришівки, який побачив в інтернеті статтю, у якій заступницю голови НБУ оспівують як «взірця державного службовця».

Напередодні цей суд заборонив українському лоукостеру SkyUp здійснювати пасажирські авіаперевезення.

Поділитись: